Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2001-06-07 10:32:02 21
És kalgont kell az akváriumba szórni, mert mint tudjuk, a vízkő egy alattomos dolog, és megeheti a guppintyeket!
Előzmény:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-07 10:29:01 20
A kakaós csigákkal csak két baj van: hamar eláznak, ezért sűrűn kell cserélni őket, és drágábbak, mint a guppik! Hiába, a minőséget nem adják ingyen !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!