Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-07 09:40:26 12
zoorka, ne izéjjél má' !!
Mikor fogunk mi IRL találkozni?? Addig meg dögöljek bele a kíváncsiságba? Ennyire kényes a téma? Akkor csak szex, vagy drog lehet :))

p.s.: ...és mik azok a guppik...?

Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2001-06-07 09:28:14 9
asszem ezt inkább irl..

Csikóhalilag én már elvesztettem a lelkesedédemet :( Őszintén szólva lusta lennék pár évig csak azért guppikat tartani, hogy megtanuljam az akvarisztikát :)

Kitartás rulez! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!