Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-06-05 18:21:23 106
Igen, de csak akkor ha a lakbért ki tudják fizetni.
A hozzászólás:
Jimbo Creative Commons License 2001-06-05 18:19:37 105
Az ok., de akkor ha kész a cucc rögtön költöznek, nem?
Előzmény:
J-MAN Creative Commons License 2001-06-05 18:17:31 103
Ha nem tudnak hol lakni, építenek maguknak undorító kunyhókat, le is húzzák vele szépen a housing hapiness-üket.De el nem mennek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!