Keresés

Részletes keresés

Jimbo Creative Commons License 2001-06-05 18:19:37 105
Az ok., de akkor ha kész a cucc rögtön költöznek, nem?
A hozzászólás:
J-MAN Creative Commons License 2001-06-05 18:17:31 103
Ha nem tudnak hol lakni, építenek maguknak undorító kunyhókat, le is húzzák vele szépen a housing hapiness-üket.De el nem mennek.
Előzmény:
Jimbo Creative Commons License 2001-06-05 08:39:16 102
Hali!

Lenne egy kérdésem. Ha épitek az embereknek házat és a régi házaikat lebontom,akkor elmennek a szigetről vagy várnak szépen,amig elkészül az új kéró?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!