|
|
|
|
 |
Jimbo
2001-06-05 18:19:37
|
105
|
| Az ok., de akkor ha kész a cucc rögtön költöznek, nem? |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-06-05 18:17:31
|
103
|
| Ha nem tudnak hol lakni, építenek maguknak undorító kunyhókat, le is húzzák vele szépen a housing hapiness-üket.De el nem mennek. |
|
Előzmény:
 |
Jimbo
2001-06-05 08:39:16
|
102
|
Hali!
Lenne egy kérdésem. Ha épitek az embereknek házat és a régi házaikat lebontom,akkor elmennek a szigetről vagy várnak szépen,amig elkészül az új kéró? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|