Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-06-05 21:09:08 107
Az erőmű viszonylag hamar megépül, de hogy hány év nem tudom pontosan.Ha jól tudom azt kezdik először építeni, amelyik a legközelebb esik a a construction office-hoz. A három nyíl jelenti az első számú prioritást, ha kijelölöd félbe is hagyják a már megkezdett építkezést(..). 1ébként a tutorial részletesen is elmagyarázza; érdemes rajta 1szer végigmenni.
A hozzászólás:
VonBraun Creative Commons License 2001-06-03 18:09:33 98
Növelhetné a megelégedettségi szintet, ha a diktátor mondjuk egy futball-csapatot is irányít...
Na, de komolyra fordítva a szót: az épületek létrehozásánál milyen fontossági sorrend érvényesül? Ha kijelölök valaminek prioritást, meg még néhánynak, akkor az elejéről számít a fontosság, vagy a végéről a sornak? És egyáltalán, az elektromos erőmű hány évtized alatt épül meg?
Akinek van tapasztalata, írja már meg.

Amúgy már 27-dik éve vagyok elnök, legalább egyharmaddal nyerem mindig a választásokat. Kreált szigeten uralkodok, mindenből a legkisebb, olyan kicsike, hogy nem fér rá a repülőtér...

Na, forza Tropico!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!