|
|
|
|
 |
Attilio
2001-05-30 20:16:45
|
95
|
persze hogy odairhatod az e-mail címem
(a href="ez a fájl neve és elérhetősége")ez a szöveg amier kattintva lejön(/a)
a ()-ek helyére kacsaőröket tegyél |
|
 |
Holdwine The Real
2001-05-30 20:14:07
|
94
|
Ugyanúgy kell, mint egy oldalt, csak a html fájl helyett it a letölthető fájl nevét írod be
_<_a href="http://www.tar.hu/valami/terkep.jpg"_>_ _<_/a_>_
Az alulvonások nélkül :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Tropihu
2001-05-30 20:08:57
|
93
|
Elkészültem egy újabb oldallal a kézikönyvHUban.
www.extra.hu/tropihu
Attilio! Eléggé láma dolog, de még nem tudom hogyan kell letöltéshez linket tenni az oldalra... :) Amint ezt a hiányosságomat bepótoltam egyből felkerül a térképed. Ugye odaírhatom az e-mail címedet is?
Üdv
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|