Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-05-29 10:31:05 91
Jobban manager, mint Te azt gondolod..

Forza CM,GPW,Tropico,Ceasar3!

A hozzászólás:
VonBraun Creative Commons License 2001-05-29 00:25:07 90

Nem akarok beleszólni, emberek, de most vagy menedzser valaki, vagy diktátor, nem?
:)
Én is szemezgetek a játékkal, majd fogok kérdezni mindenféle zagyvaságot, ha már megvettem.
Forza CM!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!