|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-27 21:48:13
|
227
|
Szia joy!
Mint korábban leírtam, csak a második gyermek _után_ kezdenénk megvizsgálni az anyagi helyzetet. Ráadásul nem beszéltünk semmilyen kiherélésről. Szóval az itt elhangzott elképzelés őket semmilyen formában nem érintené. |
|
 |
micu
2001-05-27 16:54:03
|
226
|
| A lakásépítési hitel felvétele átlalában úgy szokott történni hogy a vállalkozó megelőlegezi az "önerőt" amit a kész ház felépítésekor visszafizetnek (a szomszédban lakott lumpen család is így csinálta meg a faluban még jó néhányan). |
|
 |
Tappancs
2001-05-27 16:37:30
|
225
|
Honnan veszed, hogy így él az ország nagyobbik fele? (A műsor a 16 óra volt.) Az általam ismert adatok nem azt mutatják, hogy nő a szegénység. Még mindig törlesztgetjük azokat a kölcsönöket, amiket 1990 előtt vettek föl a szakértő pénzügyeseink. Most veszed észre, hogy eladták a jövőnket?
Miért tartod szörnyűbbnek a jelenlegi politikát, mint a Ratkó-félét? A legrosszabb diktatúra is jobb ennél? Azt érzed, hogy megint olyan forradalom készül, mint 1956-ban? |
|
A hozzászólás:
 |
joy
2001-05-27 01:11:37
|
224
|
:o)
Én sem régóta tudom, és csak ritkán használom.
Az egész vitához:
Tagnap du ~1/2 4-kor volt riport a Kossuth-on. Egy fiatal házaspárról, akik elmondták: "3-4-4" csak álom, mert nincs miből igénybe venni a lakásépítési hitelt. 1 gyerek mellé így testvér(ek) soha nem lesznek.
Így él az ország nagyobbik fele. Ha kiheréltetnek minden szegényt, 1 évszázad alatt kihal az ország!
A jelenlegi politika még szörnyűbb, mint a ratkó-féle! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-27 01:01:09
|
223
|
Szia joy!
Köszi, én még nem tudok linket berakni. Mindjárt rájövök, hogy hogyan kell. Megyek a teszt fórumba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|