|
|
|
|
 |
joy
2001-05-27 01:11:37
|
224
|
:o)
Én sem régóta tudom, és csak ritkán használom.
Az egész vitához:
Tagnap du ~1/2 4-kor volt riport a Kossuth-on. Egy fiatal házaspárról, akik elmondták: "3-4-4" csak álom, mert nincs miből igénybe venni a lakásépítési hitelt. 1 gyerek mellé így testvér(ek) soha nem lesznek.
Így él az ország nagyobbik fele. Ha kiheréltetnek minden szegényt, 1 évszázad alatt kihal az ország!
A jelenlegi politika még szörnyűbb, mint a ratkó-féle! |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-27 01:01:09
|
223
|
Szia joy!
Köszi, én még nem tudok linket berakni. Mindjárt rájövök, hogy hogyan kell. Megyek a teszt fórumba. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|