Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2001-05-27 01:11:37 224
:o)
Én sem régóta tudom, és csak ritkán használom.

Az egész vitához:
Tagnap du ~1/2 4-kor volt riport a Kossuth-on. Egy fiatal házaspárról, akik elmondták: "3-4-4" csak álom, mert nincs miből igénybe venni a lakásépítési hitelt. 1 gyerek mellé így testvér(ek) soha nem lesznek.
Így él az ország nagyobbik fele. Ha kiheréltetnek minden szegényt, 1 évszázad alatt kihal az ország!

A jelenlegi politika még szörnyűbb, mint a ratkó-féle!

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2001-05-27 01:01:09 223
Szia joy!

Köszi, én még nem tudok linket berakni. Mindjárt rájövök, hogy hogyan kell. Megyek a teszt fórumba.

Előzmény:
joy Creative Commons License 2001-05-27 00:46:27 222
Olvasd el !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!