Keresés

Részletes keresés

Piszkos Fred Creative Commons License 2001-05-28 03:43:13 125
Reszemrol pedig igenis kivanom hogy dogolj meg, minden olyan vadbarom eszmetarsaddal egyetemben, aki inkabb embereket latna halottan mint egereket.
Akaszd fel magad, vagy dogolj meg tudogyulladasban nekem mindegy, csak valahogy gyorsan takaritsd elk magad a foild szinerol.

Bar valoszerutlen, hogy sikert ernel el a gyogyszerkiserletek Mengele fele reformizalasaban, ha megis sikerrel jarnal, valoszinuleg minden egyes MIATTAD meghalt gyerek miatt teged es eszmetarsaidat teszlek felelosse.

Dogol meg, mielott a vilagra nagyobb bajt hoznal.

Azt mar csak a sajat kicsinyes bosszuvagyam kivantatja , hogy lehetoleg igen fajdalmas betegsegben halj meg a falat kaparva, olyanban, amibol lenne eselyed meggyogyulni, ha valaki adna neked olyan orvossagot amit allatokon kiserleteztek ki.
De ne adjon ilyet a hozzad hasonlo utodotteknek senki.

Annak aki olyan hulye mint te vagy, igen rosz hir az a szo, hogy evolucio....

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-05-26 08:02:18 124
olvass bele micu, hogy te mit irtál: (magyarul: mokuss dögöjjé má meg....)

ne menny ezen színvonal alá...

piszkos seggfred: nem érzem, hogy a szellemi színvonalam alacsonyabb a tiédnél, de ha gondolog, fogadd el, hogy van aki állatvédő, és van aki nem az...

ennyi megtehető nem?

ugy érzuem, hogy szavaim pejoratív és átvitt értelmű "üzeneteit" nagyrabecsült, és intelligenciával túladagolt elmétek 1-1 helyen nem képes feldolgozni...

KOMPRPMISSZM!!! ez a titok. ha nem kívánod, hogy dögöljek meg, és is szebbeket adok neked... vagy lesüllyedtetek a béka fenekére?

Előzmény:
micu Creative Commons License 2001-05-25 06:33:12 123
Szvsz ez alá a színvonal alá talán nem kellene menni (de nem is lehet). Részemről végeztem ezzel a topiccal meg mókusskával is. Igen, tényleg én voltam a hülye (meg egy Piszok Alfréd nevű illető ;-) hogy leálltam egy ilyen csökkent értelmű állatkával vitatkozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!