|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-27 00:38:40
|
220
|
Szia cc!
Nincsennek orvosi ismereteim a témában. Fogalmam sincs, hogy mit el elkötni, kiveni, berakni, stb. ahhoz hogy egy időre megakadályozzuk a gyermek megfogantatását. A tudomány szerintem választ tud adni erre a kérdésre. Nem hiszem, hogy orvosilag megoldhatatlan lenne az átmeneti sterilizálás. |
|
A hozzászólás:
 |
cc
2001-05-25 11:36:06
|
219
|
| mi az, hogy visszacsinalhato? az elkotes elobb-utobb osszenoveshez vezet, ami a vegleges elzarodast eredmenyezi. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-25 11:31:28
|
218
|
Szia texaner!
Én szerintem csak a végleges sterilizálás fasisztoid. A visszacsinálható nem. De mint korábban leírtam ez már csak egy büntetési forma lenne. Egyébként Kínában egész jól sikerült megoldani a dogot, lényegében mindenfajta high-tech nélkül. Még senki nem cáfolt meg, de asszem nem kap állampolgárságot a második (nem járhat suliba, nincs orvosi ellátás, kvázi menekült, stb.).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|