|
|
|
|
 |
cc
2001-05-25 11:36:06
|
219
|
| mi az, hogy visszacsinalhato? az elkotes elobb-utobb osszenoveshez vezet, ami a vegleges elzarodast eredmenyezi. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-25 11:31:28
|
218
|
Szia texaner!
Én szerintem csak a végleges sterilizálás fasisztoid. A visszacsinálható nem. De mint korábban leírtam ez már csak egy büntetési forma lenne. Egyébként Kínában egész jól sikerült megoldani a dogot, lényegében mindenfajta high-tech nélkül. Még senki nem cáfolt meg, de asszem nem kap állampolgárságot a második (nem járhat suliba, nincs orvosi ellátás, kvázi menekült, stb.).
|
|
Előzmény:
 |
texaner
2001-05-25 09:22:38
|
216
|
cc,
miért udvariaskodsz, a sterilizálás egy fasisztoid megoldás, a fasiszta ideologia alapvetésébe tartozik.
Ez nem minösités részemről! Csupán ténymegálapítás! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|