|
|
|
|
 |
cc
2001-05-25 08:57:05
|
215
|
mitol allnanak le? menjenek abortuszra? te nem vagy komplet. tudsz barmilyen mentalhigienes programrol, vagy tudsz arrol, hogy a fogamzasgatlokat raszorultsagi alapon olcsobban adnak barkinek is?
ne hozzatok mar fel a sterilizalast ujra, az egy hihetetlenul alhumanus, barbar megoldas es visszaelesekre ad lehetoseget. |
|
A hozzászólás:
 |
micu
2001-05-25 06:38:06
|
214
|
| Én egy bizonyos életmódra utaltam. És nem csak látszó, míg a normális életet élő átlag családokban átlag 1-3, max. 4 gyerek van (ez vagy annál több ritka, bár természtesen előfordul), ezekben a lumpen életmódra beállt családokban ritkán állnak meg 4-nél. Persze inni lehet gazdagon és gyerek nélkül is, csak van egy aránylag széles réteg ami így él és felnő egy rakás olyan gyerek aki erre az életformára szocializálódik. |
|
Előzmény:
 |
joy
2001-05-24 16:42:43
|
213
|
Nem, legföljebb leg szaporább! ~nak látszó!
Van jónémely pár, akuk utód nélkül vedelnek, mint a gödény!
Van ilyen a jómódúak között is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|