Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2001-05-25 06:33:12 123
Szvsz ez alá a színvonal alá talán nem kellene menni (de nem is lehet). Részemről végeztem ezzel a topiccal meg mókusskával is. Igen, tényleg én voltam a hülye (meg egy Piszok Alfréd nevű illető ;-) hogy leálltam egy ilyen csökkent értelmű állatkával vitatkozni.
Piszkos Fred Creative Commons License 2001-05-24 20:10:39 121
Na ide figyelj te szerencsetlen, akinek a vesekove az koponyauregebe nott.
Ha az inteligenciahanyadosodat meg lehetne szorozni minusz egyel, te lennel a vilag legokosabb embere az hetszentseg. Azok utan ami eszelos agyameneseket itt ebben a topikban eloadtal, meg van pofad ilyeneket ideirni???

"Piszkos seggfred:
szerintem te nem vagy tisztában azzal, mit akarnak az állatvédők... mért fontos az életek tiusztelete, és mi a dolgok valódi hátulütője... "

Te irsz ilyeneket, akinek a hozzaszolasaibol messzire buzlik, hogy meg sajat maga sem tudja O mit akar? Te aki az eggyik hozzaszolasodban arrol irsz, hogy ha beteg lennel , meg a kiserleteket is vallalnad a gyogyulasod erdekeben, aztan amikor szemleletesen lefestem neked mit is jelentene ez, akkor hirtelen az ellenkezojere valtasz, es csak csendben elhuzodnal meghalni? Akinek az eddigi hozzaszolasaiban a kozos elem eddig az volt, lehetoleg mind el;lentmondott az osszes tobbinek? Aki a legnagyobb problemanak a sznobizmust tartja, de ennek ellenere az egessegugyi allatkiserletek ellen agital?

HA TE MINT ALLATVEDO NEM VAGY VELE TISZTABAN HOGY MI A JO BUDOS FRANCOT AKARSZ, AKKOR MIERT KENE NEKEM TISZTABAN LENNI EZZEL? En csak abbol tudok itelni, amit IDE LEIRSZ hogy mit akarsz, es az egy utolso patkanysag volt, mindaz amit eddig ebben a topikban elkovettel. Te beszelsz nekem az eletek tiszteleterol, aki a sajat anyjanal BEVALLOTTAN tobbretart egy disznot? Te beszelsz a dolgok valodi hatulutojerol, akinek a szellemi kepssegeit meghaladja az, hogy ha nem a patkany doglik bele a kiserletbe becsuszott hibaba, akkor egy ember fog?

Utolso alszent idiota vagy, az is maradsz.

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-05-24 19:35:54 120
Piszkos seggfred:
szerintem te nem vagy tisztában azzal, mit akarnak az állatvédők... mért fontos az életek tiusztelete, és mi a dolgok valódi hátulütője...

Micu:
köszi, színvonal alatti szavaidra kiváncsian kérdem, anyádnak hanyadik abortuszra csúsztál be?
Ja, én beteg emberekről beszéltem, akik a gyógyulásukért vállalhatnának kísérleti vizsgálatokat, és halálukig raboskodó tömeggyilkos raboknak céloztam a dolgot, akikre esetleg más országban villany vagy méreg jár!!!

Nyugi nyugi, többtucat országban évi sokmillió állat hal meg szőr, dezodor, és más sznob célok miatt elvégzett kísérletek következtében...

Amit meg itt nemlehet, azt elvégzik kínában...

http://extra.hu/kamera10

állatbarátok (védők) oldala
http://extra.hu/orph

Előzmény:
micu Creative Commons License 2001-05-24 09:01:47 119
Azt hiszem megoldottam a problémát. Mókussnak és a többi állatvédőnek jelentkeznie kellene hogy önként vállalják a kísérleteket szegény fehéregerek helyett. Ennek két előnye is lenne:
1. Találtunk a fehéregér helyett egy olyan kísérleti alanyt ami biológiai szempontból még jobban is hasonlít az emberre, ugyanakkor a szellemi kapacitása jóval a fehéregér alatt van (az nem fog problémát csinálni magának a mókussal való kísérletezés miatt) így ha belepusztul a kísérletbe az kisebb morális terhet jelent.
2. Fogynának az állatvédők.

;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!