|
|
|
|
 |
micu
2001-05-25 06:38:06
|
214
|
| Én egy bizonyos életmódra utaltam. És nem csak látszó, míg a normális életet élő átlag családokban átlag 1-3, max. 4 gyerek van (ez vagy annál több ritka, bár természtesen előfordul), ezekben a lumpen életmódra beállt családokban ritkán állnak meg 4-nél. Persze inni lehet gazdagon és gyerek nélkül is, csak van egy aránylag széles réteg ami így él és felnő egy rakás olyan gyerek aki erre az életformára szocializálódik. |
|
A hozzászólás:
 |
joy
2001-05-24 16:42:43
|
213
|
Nem, legföljebb leg szaporább! ~nak látszó!
Van jónémely pár, akuk utód nélkül vedelnek, mint a gödény!
Van ilyen a jómódúak között is! |
|
Előzmény:
 |
micu
2001-05-24 14:16:48
|
211
|
| Lehet hogy kisebbség de a legnépesebb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|