Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2001-05-25 06:38:06 214
Én egy bizonyos életmódra utaltam. És nem csak látszó, míg a normális életet élő átlag családokban átlag 1-3, max. 4 gyerek van (ez vagy annál több ritka, bár természtesen előfordul), ezekben a lumpen életmódra beállt családokban ritkán állnak meg 4-nél. Persze inni lehet gazdagon és gyerek nélkül is, csak van egy aránylag széles réteg ami így él és felnő egy rakás olyan gyerek aki erre az életformára szocializálódik.
A hozzászólás:
joy Creative Commons License 2001-05-24 16:42:43 213
Nem, legföljebb leg szaporább! ~nak látszó!
Van jónémely pár, akuk utód nélkül vedelnek, mint a gödény!
Van ilyen a jómódúak között is!
Előzmény:
micu Creative Commons License 2001-05-24 14:16:48 211
Lehet hogy kisebbség de a legnépesebb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!