|
|
|
|
 |
joy
2001-05-24 16:42:43
|
213
|
Nem, legföljebb leg szaporább! ~nak látszó!
Van jónémely pár, akuk utód nélkül vedelnek, mint a gödény!
Van ilyen a jómódúak között is! |
|
 |
cc
2001-05-24 14:59:57
|
212
|
| nem etnikai ertelemben mondtam. |
|
A hozzászólás:
 |
micu
2001-05-24 14:16:48
|
211
|
| Lehet hogy kisebbség de a legnépesebb. |
|
Előzmény:
 |
cc
2001-05-24 12:43:03
|
210
|
| sajnos eleg altalanosan fogalmaztok, emiatt van a felreertes. megjegyeznem, hogy ez kormanyzati oldalrol is igy jon. az alkoholista szulok 6-8 gyerekkel szvsz csak kisebbseg, de jo hivatkozasi alap. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|