Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2001-05-24 14:16:48 211
Lehet hogy kisebbség de a legnépesebb.
A hozzászólás:
cc Creative Commons License 2001-05-24 12:43:03 210
sajnos eleg altalanosan fogalmaztok, emiatt van a felreertes. megjegyeznem, hogy ez kormanyzati oldalrol is igy jon. az alkoholista szulok 6-8 gyerekkel szvsz csak kisebbseg, de jo hivatkozasi alap.
Előzmény:
micu Creative Commons License 2001-05-24 08:56:14 209
A szegénység nem szégyen - de nem is nagy dicsőség :-/. Ha jól végigolvastad a topicot itt nem a háromgyerekes, a gyerekeket normálisan nevelő családról volt szó hanem azokról akik hat-nyolc gyereket nevelnek úgy hogy apuka anyuka az életben nem dolgozott viszont naponta látogatja a kocsmahivatalt miközben a következőt várják. Meg az afrikai nyamm-nyammokról akik szintén megcsinálják a maguk 8-10 gyerekét anélkül hogy fogalmuk lenne arról hogy mit fognak enni holnap.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!