|
|
|
|
 |
micu
2001-05-24 14:16:48
|
211
|
| Lehet hogy kisebbség de a legnépesebb. |
|
A hozzászólás:
 |
cc
2001-05-24 12:43:03
|
210
|
| sajnos eleg altalanosan fogalmaztok, emiatt van a felreertes. megjegyeznem, hogy ez kormanyzati oldalrol is igy jon. az alkoholista szulok 6-8 gyerekkel szvsz csak kisebbseg, de jo hivatkozasi alap. |
|
Előzmény:
 |
micu
2001-05-24 08:56:14
|
209
|
| A szegénység nem szégyen - de nem is nagy dicsőség :-/. Ha jól végigolvastad a topicot itt nem a háromgyerekes, a gyerekeket normálisan nevelő családról volt szó hanem azokról akik hat-nyolc gyereket nevelnek úgy hogy apuka anyuka az életben nem dolgozott viszont naponta látogatja a kocsmahivatalt miközben a következőt várják. Meg az afrikai nyamm-nyammokról akik szintén megcsinálják a maguk 8-10 gyerekét anélkül hogy fogalmuk lenne arról hogy mit fognak enni holnap. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|