|
|
|
|
 |
cc
2001-05-24 12:43:03
|
210
|
| sajnos eleg altalanosan fogalmaztok, emiatt van a felreertes. megjegyeznem, hogy ez kormanyzati oldalrol is igy jon. az alkoholista szulok 6-8 gyerekkel szvsz csak kisebbseg, de jo hivatkozasi alap. |
|
A hozzászólás:
 |
micu
2001-05-24 08:56:14
|
209
|
| A szegénység nem szégyen - de nem is nagy dicsőség :-/. Ha jól végigolvastad a topicot itt nem a háromgyerekes, a gyerekeket normálisan nevelő családról volt szó hanem azokról akik hat-nyolc gyereket nevelnek úgy hogy apuka anyuka az életben nem dolgozott viszont naponta látogatja a kocsmahivatalt miközben a következőt várják. Meg az afrikai nyamm-nyammokról akik szintén megcsinálják a maguk 8-10 gyerekét anélkül hogy fogalmuk lenne arról hogy mit fognak enni holnap. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-05-23 22:48:03
|
208
|
Te joszagu Mari neni
1. A szegenyseg nem feltetlen a szegenyek szegyene.
2. Ha ilyen skrupulusaim lettek volna, akkor ma szegenyebb lenne a vilag egy bolcsesszel, egy leendo mernokkel. A harmadikat meg nem tudom, de azert 16 eves korara 4 nyelven beszel es ezekbol ketton anyanyelvi szinten. Pedig csorok voltunk/vagyunk, de nagyon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|