Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2001-05-24 08:56:14 209
A szegénység nem szégyen - de nem is nagy dicsőség :-/. Ha jól végigolvastad a topicot itt nem a háromgyerekes, a gyerekeket normálisan nevelő családról volt szó hanem azokról akik hat-nyolc gyereket nevelnek úgy hogy apuka anyuka az életben nem dolgozott viszont naponta látogatja a kocsmahivatalt miközben a következőt várják. Meg az afrikai nyamm-nyammokról akik szintén megcsinálják a maguk 8-10 gyerekét anélkül hogy fogalmuk lenne arról hogy mit fognak enni holnap.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-05-23 22:48:03 208
Te joszagu Mari neni
1. A szegenyseg nem feltetlen a szegenyek szegyene.
2. Ha ilyen skrupulusaim lettek volna, akkor ma szegenyebb lenne a vilag egy bolcsesszel, egy leendo mernokkel. A harmadikat meg nem tudom, de azert 16 eves korara 4 nyelven beszel es ezekbol ketton anyanyelvi szinten. Pedig csorok voltunk/vagyunk, de nagyon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!