|
|
|
|
 |
Attilio
2001-05-20 17:17:16
|
81
|
| csak 1 baj van ezzel a mappel ....az hogy magyarországot csak szigetként lehet benne megcsinálni és a kikötő építését sem lehet megtiltani ...az hogy a neveket nem lehet úgy átírni hogy a gyerekeik neve is magyar legyen már csak hab a tortán ....szvsz érdemesebb magyar diktátorként(ha má mindenképp magyar akar maradni az ember) kezdeni egy random karibi szigeten....de aki magyarországot ábrázoló Tropicó pályára várt most megkaphatja ha letölti ...a duna és Tisza azért nem folytonos folyó mert akkor az emberek nem tudnának átsétálni rajta mivel a tropico ban az RT2 vel ellentétben nincs híd (ami érthető is ha valaki ismeri az említett játékokat) |
|
A hozzászólás:
 |
Tropihu
2001-05-20 15:24:44
|
80
|
Attilio! Letöltöttem és megnéztem. Neeeekem tetszik :)
Hamarosan elkészülök a kézikönyv fordításával -legalábbis a legfontosabb 20-25 oldallal-, majd felteszem valahová. Sajnos most három napra el kell utaznom. Reményeim szerint hét végére meglesz.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|