|
|
|
|
 |
cc
2001-05-18 09:15:04
|
197
|
| mindig jonnek uj virusok. ha mindig csak a 10-20%ot erintik, akkor is eleg hatekonyak birnak lenni. ne becsuld le. eppen a legszegnyebb ovezetekben hianyzik az egeszsegugyi ellatas, igy a korukben meg nagyobb a hatasuk. gondolj arra, hogy afrika lakossaganak szerenyen becsulve 30%a hiv fertozott. nekik nincs kombinalt kezeles. nem mondom, hogymegoldja a fold tulnepesedeset, de egyre nagyobb hatassal lesznek a nepesseg alakulasaban. |
|
A hozzászólás:
 |
micu
2001-05-18 09:04:21
|
196
|
| A fertőző betegségek pont a nagy létszámmal nem tudnak mihez kezdeni. Lásd Ausztrália, a nyulak és a maxi. Anno behurcolták az üreginyulakat Ausztráliába, azok pedig természetes ellenség híján szaporodtak mint a nyulak. Ez ellen egy nyulászkörökben csak maxi-nak becézett, egyébként megjegyezhetetlen nevű igen veszélyes nyúlbetegséget vetettek be. Ez ki is irtotta a nyulacskák 99%-át, a maradék viszont immunis lett és ismét elszaporodott. Persze embereknél ez azért másképp műxik, Pl. elkülönítik, gyógyítják a betegeket úgy hogy a bacinak még kisebb az esélye. |
|
Előzmény:
 |
cc
2001-05-18 08:21:55
|
194
|
| aa, nagytomegben egyutt elok kozott jobban tudjak majd kifejeteni a hatasukat. az egesz hiv is mire menne, ha meg mindig csak az oserdei nyamnyamok hurcolnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|