Keresés

Részletes keresés

cc Creative Commons License 2001-05-18 08:21:55 194
aa, nagytomegben egyutt elok kozott jobban tudjak majd kifejeteni a hatasukat. az egesz hiv is mire menne, ha meg mindig csak az oserdei nyamnyamok hurcolnak.
A hozzászólás:
micu Creative Commons License 2001-05-18 08:07:00 193
"Gaia" már megtette, lásd AIDS és egyéb trópusi bubók, csakhogy a nyamm-nyamok még így is gyorsabban szaporodnak mint a bacik.
Előzmény:
psimon Creative Commons License 2001-05-17 23:07:23 183
hát, humanizálhatunk, meg minden, de 50 év múlva ca. tízmilliárd ember lesz a földtekén, és hát, valahol van egy határ. hogy tíz, vagy húszmilliárdnál, ezt senki sem tudja. de nem mindegy, hogy mi teremtjük meg az egyensúlyt tudatosan, vagy gaia fogja azt tenni, járványokkal, katasztrófákkal és egyéb, ma még nem látható "emberszaporulat-korlátozással"...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!