|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-20 23:06:33
|
203
|
Csá!
A szótár csak ennyit ír:
sterilizálás: Orvosi beavatkozással nemzőképtelenné tesz.
Létezik olyan orvosi beavatkozás (konkrétan sterilizálás), ami visszacsinálható. (férfiaknál egészen biztos) Szóval sterilizálás csak egyfajta büntetésfajta, ha nem védekezik a pár és csak azért is gyártja a gyerekeket. Első lépésben csak megkérnék őket, hogyha nincs meg a minimális vagyon a harmadik gyerekhez, akkor ne szüljenek újabb gyermeket, amíg a megfelelő vagyoni szintet el nem érik. Az viszont megfontolandó, hogy ilyen esetben a fogamzásgátló szereket ingyen adjuk. Ha viszont eladja a piacon és elissza, na akkor kell valamit csinálni.
|
|
A hozzászólás:
 |
big-lesz
2001-05-18 00:21:01
|
189
|
Ez a sorry egykicsit nyeglének tűnik,
ahhoz képest, hogy most kiállítottad a bizonyítványodat! :O(((
steril(pl. egy orvosi eszköz): csíramentes, tökéletesen tiszta
sterilizált: terméketlen!
No comment
|
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-17 23:34:04
|
186
|
Szia!
"Ha pedig tudsz módszert a sterilizálás "visszacsinálásáról", akkor fordulj a Nobel-Bizottsághoz!"
Mint leírtam én úgy értettem, hogy tartós fogamzásgátlás műtéti úton, amit vissza lehet csinálni. Nem jó szót használtam sorry.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|