|
|
|
|
 |
micu
2001-05-18 08:07:00
|
193
|
| "Gaia" már megtette, lásd AIDS és egyéb trópusi bubók, csakhogy a nyamm-nyamok még így is gyorsabban szaporodnak mint a bacik. |
|
A hozzászólás:
 |
psimon
2001-05-17 23:07:23
|
183
|
| hát, humanizálhatunk, meg minden, de 50 év múlva ca. tízmilliárd ember lesz a földtekén, és hát, valahol van egy határ. hogy tíz, vagy húszmilliárdnál, ezt senki sem tudja. de nem mindegy, hogy mi teremtjük meg az egyensúlyt tudatosan, vagy gaia fogja azt tenni, járványokkal, katasztrófákkal és egyéb, ma még nem látható "emberszaporulat-korlátozással"... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|