|
|
|
|
 |
cc
2001-05-18 07:58:43
|
192
|
| szvsz ehhez el kell inditani megfelelo programokat, zomeben csak penz kerdes. de szvsz egy jovedelem fuggo csaladitamogatasnak reszet kene kepeznie. mert ugye nemcsak a penzert fialokat kellene tekinteni. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-05-17 23:01:17
|
182
|
Szia!
Ha valaki világra hoz úgy gyerekeket, hogy nem tudja felnevelni őket anyagi okokból, akkor a társadalom finanszírozza a költségeket. Még ha nem vesznek igénybe semmiilyen támogatást, akkor is sokba kerülnek. Mert hogy megéljenek lopnak nekik/később létfentartás miatt lopnak, azaz más vagyonát fogyasztják. Kénytelenek, mert különben éhenhalnak.
Ha viszont a társadalom peremén tényleg csak tudatlanságból csinálnak sok gyereket, akkor talán szólni kellene nekik, hogy hülyeséget csinálnak. Szvsz, mindenki jól járna, nem? |
|
Előzmény:
 |
cc
2001-05-17 22:50:02
|
180
|
| mi az, hogy mas penzere? nehogy azt mondjatok mar, hogy barmifele tervezes szerepet jatszik a tarsadalom peremen a gyerekcsinalasban! szeretkeznek, kefelnek, kurnak, mert az ingye van es oromot szerez. a gyerek csak kovetkezmeny, esetleg meg az osszefugges sem tudatosul. vagy egyszeruen a csaladi hagyomanyok ezt diktaljak. ne keressetek tudatossagot benne. a csapoert szuletett gyerekek szama lenyegesen kisebb, mint a tudatlansagbol, a mentalhigienes tudatlansagbol szarmazo gyerekek szama. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|