Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:38:23 171
Legalább értelmes dolgokról is esett szó itten!
Puszillak, - szép álmokat!
:O)))
A hozzászólás:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:33:08 170
PuPu kedves,
akkor majd...
Tiszta hülye vagyok, hogy pont ebben a topicban örülök a munkámnak, szvsz ez a legszomorúbb hely az utóbbi időben!
Most már mindegy!
Majd máshol.
Jóéjt!
big
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:26:51 169
:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!