Keresés

Részletes keresés

big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:33:08 170
PuPu kedves,
akkor majd...
Tiszta hülye vagyok, hogy pont ebben a topicban örülök a munkámnak, szvsz ez a legszomorúbb hely az utóbbi időben!
Most már mindegy!
Majd máshol.
Jóéjt!
big
A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:26:51 169
:O)))
Előzmény:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:25:03 168
Hát, ha a kígyó éppeg vonalzót nyelt?!
:O)))

Rajzolni kell a legkevésbé (persze nem árt), vágás, csiszolás, forrasztás... Nem egy finom munka, csak a végeredmény!
:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!