|
|
|
|
 |
big-lesz
2001-05-17 00:33:08
|
170
|
PuPu kedves,
akkor majd...
Tiszta hülye vagyok, hogy pont ebben a topicban örülök a munkámnak, szvsz ez a legszomorúbb hely az utóbbi időben!
Most már mindegy!
Majd máshol.
Jóéjt!
big |
|
A hozzászólás:
 |
PuPu
2001-05-17 00:26:51
|
169
|
| :O))) |
|
Előzmény:
 |
big-lesz
2001-05-17 00:25:03
|
168
|
Hát, ha a kígyó éppeg vonalzót nyelt?!
:O)))
Rajzolni kell a legkevésbé (persze nem árt), vágás, csiszolás, forrasztás... Nem egy finom munka, csak a végeredmény!
:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|