Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:26:51 169
:O)))
A hozzászólás:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:25:03 168
Hát, ha a kígyó éppeg vonalzót nyelt?!
:O)))

Rajzolni kell a legkevésbé (persze nem árt), vágás, csiszolás, forrasztás... Nem egy finom munka, csak a végeredmény!
:O)))

Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:19:51 167
Nem hinném, hogy sikert sikerre halmoznék, - én a kígyót is vonalzóval rajzolom...
:O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!