Keresés

Részletes keresés

big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:25:03 168
Hát, ha a kígyó éppeg vonalzót nyelt?!
:O)))

Rajzolni kell a legkevésbé (persze nem árt), vágás, csiszolás, forrasztás... Nem egy finom munka, csak a végeredmény!
:O)))

A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:19:51 167
Nem hinném, hogy sikert sikerre halmoznék, - én a kígyót is vonalzóval rajzolom...
:O))))
Előzmény:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:17:49 166
Megtaláljuk rá az alkalmat!
Egy leendő kollégát tisztelhetek benned? És gondolod, akkor elárulom a trükköket?
:o)))
(persze, hogy beavatlak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!