|
|
|
|
 |
big-lesz
2001-05-17 00:25:03
|
168
|
Hát, ha a kígyó éppeg vonalzót nyelt?!
:O)))
Rajzolni kell a legkevésbé (persze nem árt), vágás, csiszolás, forrasztás... Nem egy finom munka, csak a végeredmény!
:O))) |
|
A hozzászólás:
 |
PuPu
2001-05-17 00:19:51
|
167
|
Nem hinném, hogy sikert sikerre halmoznék, - én a kígyót is vonalzóval rajzolom...
:O)))) |
|
Előzmény:
 |
big-lesz
2001-05-17 00:17:49
|
166
|
Megtaláljuk rá az alkalmat!
Egy leendő kollégát tisztelhetek benned? És gondolod, akkor elárulom a trükköket?
:o)))
(persze, hogy beavatlak) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|