Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:19:51 167
Nem hinném, hogy sikert sikerre halmoznék, - én a kígyót is vonalzóval rajzolom...
:O))))
A hozzászólás:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:17:49 166
Megtaláljuk rá az alkalmat!
Egy leendő kollégát tisztelhetek benned? És gondolod, akkor elárulom a trükköket?
:o)))
(persze, hogy beavatlak)
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2001-05-17 00:08:49 165
Remélem, lesz eccer mód beszélgetni róla, - azon túl, hogy nagyon tetszik, érdekelne a technikája is, meg hogy hol tanultad, meg hogy hányan csináljátok ezt itthon, meg még sok minden...
No majd...
:O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!