|
|
|
|
 |
PuPu
2001-05-17 00:19:51
|
167
|
Nem hinném, hogy sikert sikerre halmoznék, - én a kígyót is vonalzóval rajzolom...
:O)))) |
|
A hozzászólás:
 |
big-lesz
2001-05-17 00:17:49
|
166
|
Megtaláljuk rá az alkalmat!
Egy leendő kollégát tisztelhetek benned? És gondolod, akkor elárulom a trükköket?
:o)))
(persze, hogy beavatlak) |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2001-05-17 00:08:49
|
165
|
Remélem, lesz eccer mód beszélgetni róla, - azon túl, hogy nagyon tetszik, érdekelne a technikája is, meg hogy hol tanultad, meg hogy hányan csináljátok ezt itthon, meg még sok minden...
No majd...
:O)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|