|
|
|
|
 |
PuPu
2001-05-17 00:08:49
|
165
|
Remélem, lesz eccer mód beszélgetni róla, - azon túl, hogy nagyon tetszik, érdekelne a technikája is, meg hogy hol tanultad, meg hogy hányan csináljátok ezt itthon, meg még sok minden...
No majd...
:O)))) |
|
A hozzászólás:
 |
big-lesz
2001-05-17 00:02:26
|
164
|
Az..., hát igen, meg a vaktyúk!
:o)))
A dicsérő szó mindig jól esik. Kedves vagy, ami az elismerést illeti! Igaz, élőben egészen más, akkor elkezdenek élni!
:O))) |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2001-05-16 23:53:51
|
163
|
Penig ott van...
Aki keres...
:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|