|
|
|
|
 |
big-lesz
2001-05-17 00:02:26
|
164
|
Az..., hát igen, meg a vaktyúk!
:o)))
A dicsérő szó mindig jól esik. Kedves vagy, ami az elismerést illeti! Igaz, élőben egészen más, akkor elkezdenek élni!
:O))) |
|
A hozzászólás:
 |
PuPu
2001-05-16 23:53:51
|
163
|
Penig ott van...
Aki keres...
:O))) |
|
Előzmény:
 |
big-lesz
2001-05-16 23:45:58
|
162
|
off
Szia,
még annál is inkább... Márhogy azok régiek! Most van jó korszakom, tudod, lelkéből alkot az ember. :O)))
Más, azt amit - tudod... - én nem találtam meg, honnan való! Te tudsz valamit, amit én nem?!
:o)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|