Keresés

Részletes keresés

big-lesz Creative Commons License 2001-05-17 00:02:26 164
Az..., hát igen, meg a vaktyúk!
:o)))

A dicsérő szó mindig jól esik. Kedves vagy, ami az elismerést illeti! Igaz, élőben egészen más, akkor elkezdenek élni!
:O)))

A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2001-05-16 23:53:51 163
Penig ott van...
Aki keres...
:O)))
Előzmény:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-16 23:45:58 162
off
Szia,
még annál is inkább... Márhogy azok régiek! Most van jó korszakom, tudod, lelkéből alkot az ember. :O)))
Más, azt amit - tudod... - én nem találtam meg, honnan való! Te tudsz valamit, amit én nem?!
:o)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!