Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2001-05-16 23:53:51 163
Penig ott van...
Aki keres...
:O)))
A hozzászólás:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-16 23:45:58 162
off
Szia,
még annál is inkább... Márhogy azok régiek! Most van jó korszakom, tudod, lelkéből alkot az ember. :O)))
Más, azt amit - tudod... - én nem találtam meg, honnan való! Te tudsz valamit, amit én nem?!
:o)))
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2001-05-16 23:34:52 161
:O))))
off
Szia bigike!
Akartam már kérdezni, - azokat a szépséges lámpákat te, - személyesen?
:O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!