Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2001-05-16 23:34:52 161
:O))))
off
Szia bigike!
Akartam már kérdezni, - azokat a szépséges lámpákat te, - személyesen?
:O))))
A hozzászólás:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-16 23:21:57 160
Vagy talán RAMaty!
:O)))
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2001-05-16 22:58:04 159
Miből gondolod, hogy alkalmas a hardware?
Kevésnek tűnik a RAM...
:O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!