Keresés

Részletes keresés

big-lesz Creative Commons License 2001-05-16 23:21:57 160
Vagy talán RAMaty!
:O)))
A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2001-05-16 22:58:04 159
Miből gondolod, hogy alkalmas a hardware?
Kevésnek tűnik a RAM...
:O))))
Előzmény:
big-lesz Creative Commons License 2001-05-16 22:49:02 158
Kigyó,
akkor kibővíteném a kérdéseid sorát:

Lehet-e egy alkoholistának, zúgivónak, rendszeres elit társasági ivónak, kocsmázónak;

vagy drogosnak gyenge drog (fű) élvezőjének, kemény drogosnak - aki vállalja az elvonókúrát, erős dohányosnak, mértéktelen kávéivónak, mértéktelen csokoládé fogyasztónak;

vagy lelki betegenek (erős depresszió, agresszivitás stb.) aki a gyermektelenség miatt lelkibeteg-nek

vagy értelmi fogyatékosnak Az USA-ban a 30-as években született egy, a szellemi fogyatékosokon a sterilizálást engedélyező törvény. (Tiszta faj, erős, egészséges nemzet...) Egy prostituált asszonyon (kurva = szellemi fogyatékos) elvégezték a műtétet. A kamasz lányát kiadták nevelőszülőkhöz. A "testvére" megerőszakolta. Szült. Nyilván, mert debil. Rajta is elvégezték a műtétet. A kislányát - a gondozónő emlékezete szerint a csecsemő furcsán nézett - fogyatékosnak nyilvánították, sterilizálták. Ilyen és hasonló indokkal 10ezreket csonkítottak meg! Nagyrészüknek szociális problémái voltak, értelmi képességük rendben volt! De hát a törvény, a bírói ítélet... Aztán jött a háború, a fasizmus...
A törvényt a még életben lévők harca eredményeképpen az elmúlt években annulálták. És Ámerika csak nézett és megdöbbent!

vagy egyéb szenvedélybetegnek (lovi, játékgép stb.) Későn szólsz! CsI nem lovis véletlenül? :O)))
és így tovább
gyereke???

Gondold át mégegyszer, amit írtál!
üdv:
big

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!