|
|
|
|
 |
Kigyo
2001-05-16 16:37:18
|
155
|
De ez csak akkor lehet működőképes, ha a jövedelmek és a segélyszintek kb. egyformák. Nem tudom elképzelni, hogy felkerekedik kb. 4-500e igen rossz helyzetben élő és irány svédo. ott meg tárt karokkal fogadják őket...
Kígyó |
|
A hozzászólás:
 |
micu
2001-05-16 15:20:35
|
153
|
| Ha teljes jogú tagok vagyunk akkor ugyanolyan joguk van svédországban a segélyre mint itt. Bár az tény hogy szvsz lakást még ott sem biztos hogy kapnának ingyen... |
|
Előzmény:
 |
Kigyo
2001-05-16 14:34:25
|
151
|
Vagyis megint ott vagyunk, hogy van egy csomó jó elképzelés, de nem lehet törvényileg megvalósítani. Fából vaskarika...
micu:
Pont azt mondtad amit én is akartam. De ezek a segélyfüggők tényleg elmennének és tényleg megkapnák azokat a magasabb segélyeket? Szerintem amint megjelennek ezek a tömegek, a segélyek sokkal szigorúbb feltételekhez lesznek kötve számukra és jönnének haza. (ahogy nem mehet mindenki Strassbourgba sem...)
Kígyó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|