Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2001-05-16 15:20:35 153
Ha teljes jogú tagok vagyunk akkor ugyanolyan joguk van svédországban a segélyre mint itt. Bár az tény hogy szvsz lakást még ott sem biztos hogy kapnának ingyen...
A hozzászólás:
Kigyo Creative Commons License 2001-05-16 14:34:25 151
Vagyis megint ott vagyunk, hogy van egy csomó jó elképzelés, de nem lehet törvényileg megvalósítani. Fából vaskarika...

micu:
Pont azt mondtad amit én is akartam. De ezek a segélyfüggők tényleg elmennének és tényleg megkapnák azokat a magasabb segélyeket? Szerintem amint megjelennek ezek a tömegek, a segélyek sokkal szigorúbb feltételekhez lesznek kötve számukra és jönnének haza. (ahogy nem mehet mindenki Strassbourgba sem...)

Kígyó

Előzmény:
Anthony1 Creative Commons License 2001-05-16 13:12:46 148
nálunk szinte állandó vendég volt a gyámügy de mégis mindig az lett a vége hogy én vagyok hiperaktiv kezelhetetlen , javitónevelöbe való gyerek, és szegény szerencsétlen apámat mindenki sajnálta hogy ilyen b@szott rossz kölyke van
persze neki volt annyi esze hogy más elött nem verekedett, és baromira tudta sajnáltatni magát
ennyit a törvényröl....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!