Keresés

Részletes keresés

Anthony1 Creative Commons License 2001-05-16 13:12:46 148
nálunk szinte állandó vendég volt a gyámügy de mégis mindig az lett a vége hogy én vagyok hiperaktiv kezelhetetlen , javitónevelöbe való gyerek, és szegény szerencsétlen apámat mindenki sajnálta hogy ilyen b@szott rossz kölyke van
persze neki volt annyi esze hogy más elött nem verekedett, és baromira tudta sajnáltatni magát
ennyit a törvényröl....
A hozzászólás:
Kigyo Creative Commons License 2001-05-16 12:58:23 147
Szerény tudomásom szerint, ha én egész nap verem a gyerekemet, akkor azt most is elvehetik tőlem, ha mondjuk ezt a tényt egy orvosi látlelet is alátámasztja. Tehát már el van döntve (talán F.B.I. doktornak van erre valami linkje).
Nem vagyok jogász és nem tudom szabályok közé szorítva leírni. Elvileg ezeket a dolgokat a családvédelemnek kéne eldönteni és tényleg nem lehet előre tudni. Pl: ha én most szabadúltam és csinálok egy gyereket, akkor nem biztos, hogy ő is ülni fog...
Ilyenkor az alapítvány jut az eszembe: a pszichohistória csak nagy tömegekre alkalmazható, de az egyes embereken érvényét veszti (mert valaki mindíg kilóg a tömegből).

Kjgyó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!