|
|
|
|
 |
sgb
2001-05-16 15:02:56
|
73
|
Generáltam egy szigetet, és abban járok 2020-körül. A scenariót is elkezdtem, de azt abbahagytam. Egyébként már rég megléptem a air pollution standards-t, de csak a fák ültetése segített valamit a kritikus helyeken. Ezek közül az egyik a templom. Tényleg. Ott nem tudom mivel szennyeznek.
Mindenesetre már csak a luxus szállodák hiányoznak a szigetről, de elszúrtam mert a homokos partokat már beépítettem. Valószinűleg új játékot kezdek, mert egy csomó hibát menet közben vesz észre az ember. |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-05-16 11:18:13
|
72
|
Air pollution standards 500 dollár, 40%-kal csökkenti a gyárak káros anyag kibocsájtását.
Én az 1. számú scenarió-ról(born again) beszéltem. Itt jársz 2020-ban? Nem hiszem. Vagy igen? |
|
Előzmény:
 |
sgb
2001-05-14 10:16:32
|
61
|
| Nem segít a szemét összesedés, sem a szennyezés redukálása(szemét összesedés menüben). A fák ültetése viszont valamennyire bevált. Másnak nincs ilyen problémája? Egyébként érdekes módon a templom környéki területek a legvörösebbek, a szennyezés tekintetében. Aranybányám még nincs, viszont az ültetvények mellé épített gyár nagyot dob a bevételen. Főleg, ha fejlesztve is vannak. A happynes-t nálam a különböző zenés-táncos összejövetelek is feldobták. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|