Keresés

Részletes keresés

cc Creative Commons License 2001-05-16 11:07:08 145
na latod, erre vartam, hogy ezt felismerd :)
A hozzászólás:
Tappancs Creative Commons License 2001-05-16 11:02:49 143
Ezt -állítólag- nem tudtam. Az adósávok is másmilyenek nyugaton.
Ráadásul nálunk sokkal több a közalkalmazott: vagy viszonylag sok közalkalmazott keres keveset vagy viszonylag kevesen keresnek sokat, de akkor nő a munkanélküliség.
Lassan kezdem visszasírni a megboldogult szocializmust, amikor pár napi béremből könnyedén kiváltottam a 70 dolláros turistakeretemet és abból dőzsöltem végig a nyári szezont az Aranyparton.
Előzmény:
cc Creative Commons License 2001-05-16 10:56:22 142
csak azt felejted el, hogy a nyugati berek sajnos koszono viszonyban sincsenek az ittenivel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!