|
|
|
|
 |
cc
2001-05-16 11:07:08
|
145
|
| na latod, erre vartam, hogy ezt felismerd :) |
|
A hozzászólás:
 |
Tappancs
2001-05-16 11:02:49
|
143
|
Ezt -állítólag- nem tudtam. Az adósávok is másmilyenek nyugaton.
Ráadásul nálunk sokkal több a közalkalmazott: vagy viszonylag sok közalkalmazott keres keveset vagy viszonylag kevesen keresnek sokat, de akkor nő a munkanélküliség.
Lassan kezdem visszasírni a megboldogult szocializmust, amikor pár napi béremből könnyedén kiváltottam a 70 dolláros turistakeretemet és abból dőzsöltem végig a nyári szezont az Aranyparton. |
|
Előzmény:
 |
cc
2001-05-16 10:56:22
|
142
|
| csak azt felejted el, hogy a nyugati berek sajnos koszono viszonyban sincsenek az ittenivel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|