Keresés

Részletes keresés

cc Creative Commons License 2001-05-16 09:16:55 138
kedves micu, bar valoszinuleg az alkoholista anyuka-apuka 6 gyerekkel feltunobb jelenseg, de a szegenyek koze sajnos nemcsak ok tartoznak, ugy is mondhatnam ok alkotjak a zajos kisebbseget.
leellenorizheted, mar a csaladtamogatasi topikban is leirtam, addig, amig magyarorszagon nem erteken fizetik meg a munkat, addig egy ado visszateritesen keresztuli tamogatas mindenkeppen noveli a tamogatasban nem reszesulok aranyat. bar tudom, hogy Tappancs szerint a kis penz is penz, de en ezt a demagogia kategoriaba sorolom.
A hozzászólás:
micu Creative Commons License 2001-05-16 08:20:04 136
Szvsz itt senki nem ezekről beszél, hanem Pl. az olyan családról ahol apuka anyuka csak iszik és messziről kerüli a munkát, de már a 6. gyereknél járnak. Én személyesen is ismerek ilyen családot és egy szálat nem örülök hogy állam bácsi az én pénzemből tartja el őket.
Előzmény:
Tipli Creative Commons License 2001-05-16 01:47:58 135
Adalek az elobbihez:

Kerdem en toled te ipari balfacan:

Ha anyad takaritono lenne netto 30-ert Bekescsaban, apad meg munkanelkuli, mert bezartak a gyarat ahol dolgozott 30 evet, es otven evesen mint maros a kutyanak se kell, akkor el kellet volna hogy abortaljanak a testvereiddel egyutt, csak mert nem futja a tisztesseges eletre ennyibol? Esetleg johetett volna egy kis sterilizalas?
Ja es a takaritonotol 15-el jobb egy pedagogus, es a maros is behelyettesitheto cipofelsokeszitovel, rokkant epitesvezetovel, vadorrel, akarmivel, ami nem a csillogo sikerszakmak koze tartozik...

Ha van egy csopp empatiad, gondold ezt vegig...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!