|
|
|
|
 |
oncogito
2001-05-15 21:23:05
|
45
|
Hogyne.
A tárgyi tudásodat, az emlékeidet, a tapasztalataidat, a hangulatodat, az érzelmi beállítottságodat, az anyanyelv ismeretét.
És nem utolsó sorban a fizikai agyad biologiai működését.
Szóval mit teremtettél?
Szerintem csak átalakítottál. |
|
A hozzászólás:
 |
Magustanonc
2001-05-15 21:06:59
|
44
|
| oncognito: megmondod, hogy mit kellett volna felhasznalnom hozza? :-) |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2001-05-15 19:12:00
|
43
|
...a semmiből?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|