|
|
|
|
 |
sgb
2001-05-15 11:46:28
|
68
|
| Köszi, este kipróbálom. |
|
A hozzászólás:
 |
Holdwine The Real
2001-05-15 11:12:54
|
67
|
| Asszem Ctrl+click, adott típusu épületekben emeli a bért |
|
Előzmény:
 |
sgb
2001-05-15 11:06:37
|
66
|
| Hát nem tudom... Én 2020 körül járok, szinte mindent felépítettem, és nem igazán találok benne újabb kihívást. Most tartok ott, hogy egy-két lázadó megpróbálja felgyújtani valamelyik ültetvényemet, de a rendőrség simán elintézi őket. Az összes választást tisztességesen nyertem, nincs munkanélküliség, már az emigránsokat sem engedem be, annyian vagyunk. egy dologra lennék kíváncsi, hogy lehet-e egységesen emelni a béreket, vagy minden egyes épületre külön kell ráklikkelni? Ha tudja valaki a megoldást szóljon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|