|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-05-14 19:27:50
|
65
|
Nagyon igaz. Végig jáccottam az első scenario-t bár egyik célt sem sikerült teljesíteni, de nagyot léptem előre... Nem elég a sok pénz, rengeteg kell... hihetetlen összetett és nehéz, aki szereti a kihívást itt megtalálja a számítását.
De rendkívül élvezetes, unatkozni egy pillanatra sem lehet, a zene pedig egyedülálló... Szóval :király! |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-05-14 18:18:50
|
64
|
| kevés az olyan játék amiben ENNYIRE érdemes végignézni a kézikönyvet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|