Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-05-14 19:27:50 65
Nagyon igaz. Végig jáccottam az első scenario-t bár egyik célt sem sikerült teljesíteni, de nagyot léptem előre... Nem elég a sok pénz, rengeteg kell... hihetetlen összetett és nehéz, aki szereti a kihívást itt megtalálja a számítását.
De rendkívül élvezetes, unatkozni egy pillanatra sem lehet, a zene pedig egyedülálló... Szóval :király!
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-05-14 18:18:50 64
kevés az olyan játék amiben ENNYIRE érdemes végignézni a kézikönyvet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!