Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Ayreon Creative Commons License 2001-05-15 17:28:21 47
...vagy, Verstappen 6. helyében...:)
A hozzászólás:
nekrofil Creative Commons License 2001-05-14 11:51:43 46
panis 5. helyeben:))))
Előzmény:
Ayreon Creative Commons License 2001-05-14 09:59:57 45
Nem hiszem el!!! Beragadt minkettő Jordan, amikor láttam majdnem elsírtam magam... Lehet, hogy nem a Jordan csapatnak kellene szurkolnom és akkor menne nekik?!?

Aztán Trulli elszállt, aztán meg "black flag"-et kapott. Hol az igazság?????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!