|
|
|
|
 |
Ayreon
2001-05-14 09:59:57
|
45
|
Nem hiszem el!!! Beragadt minkettő Jordan, amikor láttam majdnem elsírtam magam... Lehet, hogy nem a Jordan csapatnak kellene szurkolnom és akkor menne nekik?!?
Aztán Trulli elszállt, aztán meg "black flag"-et kapott. Hol az igazság?????
|
|
 |
MacPhisto
2001-05-13 17:15:28
|
44
|
| Kihajtoot a boxutcából a piros lámpa ellenére. |
|
A hozzászólás:
 |
Degec007
2001-05-13 15:46:14
|
43
|
Ilyen nincs ,gogy mindkét Jorden a rajtrácson maradt!!!!:(
Aztán a fekete zászló:( tényleg ez mé volt?
na mind1 Monacoban remélem jó lesz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|