Keresés

Részletes keresés

sgb Creative Commons License 2001-05-14 10:16:32 61
Nem segít a szemét összesedés, sem a szennyezés redukálása(szemét összesedés menüben). A fák ültetése viszont valamennyire bevált. Másnak nincs ilyen problémája? Egyébként érdekes módon a templom környéki területek a legvörösebbek, a szennyezés tekintetében. Aranybányám még nincs, viszont az ültetvények mellé épített gyár nagyot dob a bevételen. Főleg, ha fejlesztve is vannak. A happynes-t nálam a különböző zenés-táncos összejövetelek is feldobták.
A hozzászólás:
J-MAN Creative Commons License 2001-05-11 23:13:05 55
Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.

Nem javaslom. A szálló sokkal kevesebbet jövedelmez.

környezetszennyezek, de nagyon.

5 kilóért lehet venni szemétösszeszedést. Abban a menüben ahol az ingyenkaja meg ingyenrum van. Lehet, hogy segít.

Előzmény:
sgb Creative Commons License 2001-05-11 20:00:34 52
Hát nem tudom. Én is több választást nyertem(tisztességesen), '87-ben járok, végre van elég pénzem, erre figyelmeztetnek, hogy környezetszennyezek, de nagyon. Úgyhogy költhetem fákra a nagy nehezen összeszedett vagyont. Nekem csak az az egy gondom van, hogy az építkezések túl lassúak, ahhoz képest, hogy milyen ritkán jön a hajó, és jutok tőkéhez. Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!