Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-05-11 23:13:05 55
Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.

Nem javaslom. A szálló sokkal kevesebbet jövedelmez.

környezetszennyezek, de nagyon.

5 kilóért lehet venni szemétösszeszedést. Abban a menüben ahol az ingyenkaja meg ingyenrum van. Lehet, hogy segít.

A hozzászólás:
sgb Creative Commons License 2001-05-11 20:00:34 52
Hát nem tudom. Én is több választást nyertem(tisztességesen), '87-ben járok, végre van elég pénzem, erre figyelmeztetnek, hogy környezetszennyezek, de nagyon. Úgyhogy költhetem fákra a nagy nehezen összeszedett vagyont. Nekem csak az az egy gondom van, hogy az építkezések túl lassúak, ahhoz képest, hogy milyen ritkán jön a hajó, és jutok tőkéhez. Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!