|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-05-11 23:13:05
|
55
|
Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.
Nem javaslom. A szálló sokkal kevesebbet jövedelmez.
környezetszennyezek, de nagyon.
5 kilóért lehet venni szemétösszeszedést. Abban a menüben ahol az ingyenkaja meg ingyenrum van. Lehet, hogy segít. |
|
A hozzászólás:
 |
sgb
2001-05-11 20:00:34
|
52
|
| Hát nem tudom. Én is több választást nyertem(tisztességesen), '87-ben járok, végre van elég pénzem, erre figyelmeztetnek, hogy környezetszennyezek, de nagyon. Úgyhogy költhetem fákra a nagy nehezen összeszedett vagyont. Nekem csak az az egy gondom van, hogy az építkezések túl lassúak, ahhoz képest, hogy milyen ritkán jön a hajó, és jutok tőkéhez. Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|