|
|
|
|
 |
Tappancs
2001-05-11 13:55:04
|
101
|
| Van az országban vagy milliónyi balos szavazó. Vegyék ők komolyan az egyenlőség és a testvériség elvét és osszák szét a vagyonukat és jövedelmüket a szegények között! Ésszerű mértékig szolidáris vagyok, de ahhoz is ragaszkodom, hogy aki dolgozik és adózik, az jobban élhessen, mint aki csak rászorultságot és szegénységet képes fölhalmozni. |
|
 |
cc
2001-05-11 13:12:14
|
99
|
| bocsanat, textaner=texaner |
|
A hozzászólás:
 |
cc
2001-05-11 12:55:26
|
98
|
ebben azert szerepe lehet az egyebkent is rossz korulmenyeknek, a lakohelynek, a taplalkozasnak es legvegul az egeszsegugynek, ami kepes felismerni.
en egyebkent inkabb textaner velekedeset erzem realisabbnak. en ugyan kivaltsagos kozegbe kerurltem, mert allambacsi kiemelt a kozalkalmazotti retegbol, de engem azert zavar, hogy a kozepiskolai tanar felesegem fizetesebol ezen kedvezmenyhalmaz toredeket kaphatnank csak meg. |
|
Előzmény:
 |
Tappancs
2001-05-11 09:43:41
|
90
|
| A minap olvastam egy felmérést, hogy a szellemi fogyatékos újszülöttek kb. 70-80%-a roma. (Az elsősök közt mindössze egyharmados a romák aránya). A cikkben éppen a rokonok közötti "beltenyészet"-tel indokolták a degeneráltak gyakoribb előfordulását. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|