|
|
|
|
 |
Magustanonc
2001-05-11 10:34:08
|
34
|
aromo: ebben megint egyetertunk.
Bar ha jobban belegondolunk azokat, akik elengedik az egojukat orulteknek szoktak nevezni, ami nem osszetevesztendo az elmebeteggel. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
aromo_
2001-05-11 09:45:03
|
33
|
Ahogy mondod.
(Én is ebben az értelemben használom az ego szót.)
(De nem győzöm hangsúlyozni, hogy más dolog tudni ezt és megint más megtenni.)
aromo_ |
|
Előzmény:
 |
Magustanonc
2001-05-11 09:32:20
|
32
|
| aromo: akkor megegyezhetunk abban, hogy a felelem az ego sajatja? mert ez esetben az ego elengedese a felelem elengedeset is jelenti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|