Keresés

Részletes keresés

Magustanonc Creative Commons License 2001-05-11 10:34:08 34
aromo: ebben megint egyetertunk.
Bar ha jobban belegondolunk azokat, akik elengedik az egojukat orulteknek szoktak nevezni, ami nem osszetevesztendo az elmebeteggel. :-)
A hozzászólás:
aromo_ Creative Commons License 2001-05-11 09:45:03 33
Ahogy mondod.

(Én is ebben az értelemben használom az ego szót.)

(De nem győzöm hangsúlyozni, hogy más dolog tudni ezt és megint más megtenni.)

aromo_

Előzmény:
Magustanonc Creative Commons License 2001-05-11 09:32:20 32
aromo: akkor megegyezhetunk abban, hogy a felelem az ego sajatja? mert ez esetben az ego elengedese a felelem elengedeset is jelenti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!